KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14688501
nr 1468 8501
Emil Hellbom
(1895-1969), Sverige
Oljemålning, Skeppsbron. Signerad. Olja på duk, 43x65 cm, yttermått inklusive ram: 52x74 cm
Emil Hellbom, född 1895, död 1969, svensk målare.
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
tisdag 24 maj 2022
kl 19:21:45
21/5 10:59:58
500 kr
21/5 12:37:11